İngilizce Hazırlık Programı

ÖEGB ÜYELERİ

PERİHAN Çayırezmez

Perihan Çayırezmez, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği alanında yaptı.

Perihan Çayırezmez, 16 yıldır İngilizce eğitimi alanında çalışmaktadır. Öğretmenliğin yanı sıra müfredat ve sınav danışmanlığı, takım lideri, öğretmen danışmanı gibi idari görevler üstlendi ve bir süredir İtalyanca öğreniyor. Halihazırda İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda öğretmen ve öğretmen danışmanı olarak çalışıyor. Yaşam boyu öğrenme ilkesine inanıyor. Özellikle öğretmen eğitimi ve gelişimi, müfredat ve kaynak geliştirme, eğitim psikolojisi, beceri ve strateji eğitimi alanlarıyla ilgileniyor. 

 

SABRİ Ağırman

Sabri Ağırman, İngilizce öğretmenliği alanında öğretmen ve öğretmen danışmanı olarak 20 yıldır çalışmaktadır. Halihazırda İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Okulu’nda öğretmen danışmanı olarak çalışıyor. İlgi duyduğu alanlar arasında öğretmen eğitimi ve gelişimi, akademik İngilizce (hukuk İngilizcesi, iş İngilizcesi) kelime dağarcığı öğretimi ve sınav hazırlama bulunuyor. Ulusal ve uluslararası konferanslarda, çeşitli üniversitelerde ve liselerde ve ayrıca British Council gibi diğer dil eğitimi kurumlarında meslek içi eğitimler, seminerler ve çalıştaylar verdi.

 

Z. SİNEM Eskiköy

Sinem Eskiköy, Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Maltepe Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladı. CELTA ve DELTA sertifikalarını International Training House’tan aldı. 

Sinem Eskiköy, bu alanda 10 yıldır çalışmaktadır. Kariyeri süresince öğretmen, seviye koordinatörü, öğretmen danışmanı ve danışman olarak farklı görevlerde bulundu. Çeşitli kurumlarda birçok çalıştay verdi. Özellikle yüz yüze ve online öğretmen danışmanlığına ilgi duyuyor. Aynı zamanda bir blog yazarı ve online iletişim ağlarının gücüne inanıyor.


FATMA ERDEN

Fatma Erden İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu. ICELT sertifikasını International Training House’tan aldı. DELTA eğitimine devam etmektedir.

Fatma Erden, bu alanda 15 yıldır çalışmaktadır. Kariyeri boyunca öğretmen olarak çalışmıştır. Özellikle öğretmen eğitimi ve gelişimi ile ilgileniyor.